Sobota 18. září 2021, svátek má Kryštof
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 18. září 2021 Kryštof

Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťani?

14. 01. 2018 16:13:13
Daly by se nějak vysvětlit podivné vize a zážitky, které měl v 7. stol. muž jménem Mohamed? Jedna hypotéza mne napadá. Co když za všechno můžou mimozemšťani a islám je tak jen pouhý cargokult vzniklý setkáním s vyspělou kulturou?

Možná si teď řeknete, jak s takovýmto nápadem vůbec může přijít současný pozemšťan, příslušník naší zatím ještě pořád silně zaostalé vesmírné civilizace, jež si zřejmě má nesmyslně arogantně myslet buď, že je jeho živočišný druh buď vrcholem evoluce nebo korunou stvoření v celém vesmíru. A jak s takovýmto nápadem může přijít člověk, který by dle v současnosti platného světonázoru měl správně věřit slepě jen tomu, že všechna náboženství na světě nevznikly od nikoho jiného, než od nějaké tzv. nějaké nejvyšší bytosti?

Ale, že by měl někdo dokonce začít uvažovat o tom, že by to možná všechno mohlo být trochu jinak? Vždyť ale podobně přemýšlel před staletími třeba Mikuláš Koperník, když mu cosi nesedělo na jedné ze součástí tehdy platného světonázoru, na geocentrické planetární soustavě, kde všechna vesmírná tělesa včetně Slunce obíhají naší Zemi. A Země, jen ta jediná, se nalézá v centru toho všeho jako královna celého vesmíru. A protože řečí našich současných sluníčkářů byl Koperník asi geocentrikofob, tak vymyslel heliocentrickou soustavu, kde je naopak ve středu Slunce a ostatní planety ho obíhají.

Zrovna tak ani toto není xenofobní výstřel, ale především badatelská hypotéza, která by dle mého názoru lépe vysvětlovala vznik jedné politicko-náboženské ideologie než tak, jak je to zatím všeobecně chápáno. To, že by tato náboženská ideologie mohla být ve skutečnosti pouhým tzv. cargokultem, mne převedly kromě jiných (viz odkazy na konci článku) i pověsti z Mohamedova dětství.

Malý Mohamed se narodil v dubnu roku 570 našeho letopočtu v dnešní saudskoarabské Mekce. A to do poměrně zámožné rodiny. Když jeho matka Aminah otěhotněla, promluvil k ní jakýsi hlas. A ten jí řekl: “Jsi těhotná princem tohoto národa. Až se narodí na této zemi, musíš říct: ‘Dávám ho pod ochranu Jediného před špatností každého závistivého člověka.’ A musíš ho pojmenovat Mohamed.” Mohli to být mimozemšťané? Ti, kteří takhle k jeho matce promluvili? Zřejmě slavný prorok nebyl jediný, kdo slýchával ony hlasy. Už to měl v rodině.

Aminah dokonce tvrdila, že, když měla Mohameda v lůně, viděla ze sebe vystoupat jakési světlo, které osvětlilo i daleké hrady v Sýrii. Nemůžu si pomoci. Ale vše toto mi připomíná UFO a blízká setkání. Vždyť i UFO dnes také nejsou nic jiného než podivné atmosférické světelné jevy.

Mohamedův otec Abdullah však zemřel ještě před jeho narozením a matka, když chlapci bylo 6 let. A tak se pak o něj staral dědeček Abd al-Muttalib. Prý byl také dán na výchovu do pouště k jisté beduínské ženě jménem Halima. A tam se prý malému Mohamedovi stala další zvláštní příhoda. Zřejmě tehdy měl nějaké zdravotní problémy se srdcem a s krevní sraženinou. Jednou se svým kamarádem pásl stáda za jejich domem. Najednou k němu přišli dva zvláštní muži v bílých šatech, které chlapci považovali za anděly. A nesli jakýsi zlatý podnos plný sněhu. Prý ho chytli a rozřízli hrudník. Z něj mu vyndali srdce. I to pak otevřeli a vyjmuli z něj nějakou hrudku krve, kterou pak odhodili. Na závěr Mohamedovo srdce i břicho omyli v tom sněhu a dali ho opět zpět.

Otázka je samozřejmě, o koho se jednalo. Dnes bychom těmto mužům samozřejmě říkali lékaři - chirurgové. Ale, co pak byl někdo z tehdejší pozemské civilizace na přelomu 6. a 7. století schopný takovýchto bravurních lékařských zákroků? Že by tedy opět někdo z té oproti nám vyspělejší kultury, jež tu v dávnověku zřejmě působila a kterou tehdejší lidstvo považovalo za bohy? A co ten sníh? Předpokládám, že skutečný sníh na tom podnosu asi nebyl. Ten by jistě v horkém pouštním počasí rychle roztál. Mohla to snad být nějaká chemikálie, my bychom ji dnes nazvali „dezinfekce“ nebo dokonce „antibiotika“ na léčení rány? A co ti dva muži v bílém oděvu? Že by lékaři-mimozemšťané, kteří se Mohamedovou operací a léčbou jeho srdce snažili zachránit svůj připravovaný plán importace budoucího náboženství na ovládání pozemské civilizace?

A že jsem já na to použil zrovna archeoastronautické hypotézy? Tedy takové hypotézy, kterým by se měl podle tzv. elit každý rozumný člověk správně jen smát? Tak podívejte se, já mám svůj vlastní pohled na svět! A prokázání existence mimozemských civilizací je pro mne můj životní sen číslo jedna (a myslím si, že nejen můj). A tak s nadšením přivítám každý sebemenší prvek, který by pro jejich existenci, či dokonce pro jejich pozemskou přítomnost nebo i archeoastronautickou minulost alespoň trošku nahrával. Až se tak stane, bude to jistě přínos pro nový duchovní vzestup lidstva. A ten by podle mého názoru neměl být založený na žádných starých dogmatech (jak to například dělají věřící islámu), ale naopak na svobodném myšlení a na tom, jak my všichni jsme vůči tomu obrovskému vesmíru nepatrnější než smetí na té nejodlehlejší ulici.

Že by křesťanství odolávalo cargokultové hypotéze o původu náboženstvích?

Prorok Mohamed byl zřejmě unesený mimozemšťany

Mohamedův Alláh nebyl žádný bůh, ale mimozemšťan

Můžou za islámský zákaz zobrazování bytostí mimozemšťané?

Co, když je islám tajnou zbraní mimozemšťanů proti lidstvu?

Jsou tyto havárie UFO neúspěšné návraty anunnakiů a islámských džinů?

Modlí se kandidát na prezidenta USA k mimozemšťanovi?

Pomáhaly Mohamedovi létající talíře?

Co když černý kámen muslimů pochází z havárie UFO?

Byl Prorok Mohamed kontaktérem s mimozemšťany?

Na islámské fundamentalisty bych nasadil mimozemšťany

Rubrika: archeoastronautika

Autor: Libor Čermák | neděle 14.1.2018 16:13 | karma článku: 19.07 | přečteno: 875x

Další články blogera

Libor Čermák

Proč budu volit tak, aby se nedostali Piráti do vlády

Když se mě někdo zeptá, koho budu volit, zpravidla mu odpovím, že budu volit tak, aby se do vlády nedostali Piráti. Proč? Nejdůležitější důvod najdeme v jejich volebním programu v kapitole "Chytrá válka s desinformátory".

6.9.2021 v 13:08 | Karma článku: 39.41 | Přečteno: 1501 |

Libor Čermák

Předjarní pěší výlet po pražských rozhlednách

Tak sezení doma už bylo dost. Proto jsem se rozhodl, že po dlouhé době musím vyrazit zas na nějaké své toulky. A k výletu jsem zvolil dvě pražské rozhledny. A nejen je. I hezké rybníky, parky a jedno legendární bojiště.

7.3.2021 v 6:48 | Karma článku: 18.30 | Přečteno: 491 |

Libor Čermák

Jen ať se pěkně stane hlavním tématem letošních voleb tzv. politická hyperkorektnost

Pořád nevíte, jaké by mělo být hlavní téma letošních voleb? Já bych si přál, aby strany daly pěkně najevo, jak se chtějí stavět k tématům tzv. hyperkorektností. Zda jsou za nimi anebo za svobodné názory každého jednotlivce.

14.2.2021 v 13:57 | Karma článku: 34.12 | Přečteno: 985 |

Libor Čermák

Chtít zakazovat filmy kvůli módním politickým trendům je špatnost na entou

To mne zase nadzdvihly mandle názory, které jsem se dozvěděl z jednoho článku na idnes.cz. Prý film, který by se měl podle nich zakázat, je muzkiál Pomáda. Cože? Zakázat film či příběh? Takhle že myslí demokrati? Ne!

3.2.2021 v 11:29 | Karma článku: 40.30 | Přečteno: 1263 |

Další články z rubriky Věda

Jan Tomášek

Oblouková míra - stupně, Ludolfovo číslo a radiány (výkon a točivý moment 3)

Bádání nad "obloukovými mírami" - v podstatě by se mělo jednat o něco jako mezipříspěvek na téma "výkon a točivý moment" - tedy příspěvek "3".

16.9.2021 v 10:10 | Karma článku: 6.21 | Přečteno: 275 | Diskuse

Dana Tenzler

Co je nového na Marsu? Čínský rover Zhurong

Číně se podařilo umístit na povrch Marsu fungující rover. Má jméno Zhurong. Jak si momentálně vede? Délka blogu ca. 3 minuty.

16.9.2021 v 8:00 | Karma článku: 24.78 | Přečteno: 391 | Diskuse

Karel Sýkora

Zabezpečená šifrovaná e-mailová komunikace

Šifrovat můžete e-mailovou komunikaci. E-mailové zprávy mohou po Internetu putovat přes různé e-mailové servery spravované neznámými správci. Právě proto je v případě důvěrných zpráv vhodné šifrovat.

16.9.2021 v 7:32 | Karma článku: 3.45 | Přečteno: 75 |

Jan Fikáček

Je nekonečno minulostí nebo budoucností vědy?

Nekonečno je pro mnohé synonymem špičkové vědy a zároveň tajemnosti. V mnohém směru právem, protože zavedení nekonečna do matematiky způsobilo její bouřlivý rozvoj. A představa nekonečného vesmír také povznáší naši představivost.

15.9.2021 v 10:06 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 505 | Diskuse

Dmitrij Michajlov

Definice novodobého zločince

Naposled, když jsem zveřejnil tento názor, 185 lidi na Facebooku se do mně pustilo a nazývalo mně dementem, blbcem, chtěli abych táhnul zpátky do Ruska....

14.9.2021 v 18:56 | Karma článku: 15.54 | Přečteno: 698 | Diskuse
Počet článků 2359 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1856

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Co právě poslouchám

více

Najdete na iDNES.cz