Pondělí 30. března 2020, svátek má Arnošt
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 30. března 2020 Arnošt

Byli v pozadí Mohamedova dětství mimozemšťani?

14. 01. 2018 16:13:13
Daly by se nějak vysvětlit podivné vize a zážitky, které měl v 7. stol. muž jménem Mohamed? Jedna hypotéza mne napadá. Co když za všechno můžou mimozemšťani a islám je tak jen pouhý cargokult vzniklý setkáním s vyspělou kulturou?

Možná si teď řeknete, jak s takovýmto nápadem vůbec může přijít současný pozemšťan, příslušník naší zatím ještě pořád silně zaostalé vesmírné civilizace, jež si zřejmě má nesmyslně arogantně myslet buď, že je jeho živočišný druh buď vrcholem evoluce nebo korunou stvoření v celém vesmíru. A jak s takovýmto nápadem může přijít člověk, který by dle v současnosti platného světonázoru měl správně věřit slepě jen tomu, že všechna náboženství na světě nevznikly od nikoho jiného, než od nějaké tzv. nějaké nejvyšší bytosti?

Ale, že by měl někdo dokonce začít uvažovat o tom, že by to možná všechno mohlo být trochu jinak? Vždyť ale podobně přemýšlel před staletími třeba Mikuláš Koperník, když mu cosi nesedělo na jedné ze součástí tehdy platného světonázoru, na geocentrické planetární soustavě, kde všechna vesmírná tělesa včetně Slunce obíhají naší Zemi. A Země, jen ta jediná, se nalézá v centru toho všeho jako královna celého vesmíru. A protože řečí našich současných sluníčkářů byl Koperník asi geocentrikofob, tak vymyslel heliocentrickou soustavu, kde je naopak ve středu Slunce a ostatní planety ho obíhají.

Zrovna tak ani toto není xenofobní výstřel, ale především badatelská hypotéza, která by dle mého názoru lépe vysvětlovala vznik jedné politicko-náboženské ideologie než tak, jak je to zatím všeobecně chápáno. To, že by tato náboženská ideologie mohla být ve skutečnosti pouhým tzv. cargokultem, mne převedly kromě jiných (viz odkazy na konci článku) i pověsti z Mohamedova dětství.

Malý Mohamed se narodil v dubnu roku 570 našeho letopočtu v dnešní saudskoarabské Mekce. A to do poměrně zámožné rodiny. Když jeho matka Aminah otěhotněla, promluvil k ní jakýsi hlas. A ten jí řekl: “Jsi těhotná princem tohoto národa. Až se narodí na této zemi, musíš říct: ‘Dávám ho pod ochranu Jediného před špatností každého závistivého člověka.’ A musíš ho pojmenovat Mohamed.” Mohli to být mimozemšťané? Ti, kteří takhle k jeho matce promluvili? Zřejmě slavný prorok nebyl jediný, kdo slýchával ony hlasy. Už to měl v rodině.

Aminah dokonce tvrdila, že, když měla Mohameda v lůně, viděla ze sebe vystoupat jakési světlo, které osvětlilo i daleké hrady v Sýrii. Nemůžu si pomoci. Ale vše toto mi připomíná UFO a blízká setkání. Vždyť i UFO dnes také nejsou nic jiného než podivné atmosférické světelné jevy.

Mohamedův otec Abdullah však zemřel ještě před jeho narozením a matka, když chlapci bylo 6 let. A tak se pak o něj staral dědeček Abd al-Muttalib. Prý byl také dán na výchovu do pouště k jisté beduínské ženě jménem Halima. A tam se prý malému Mohamedovi stala další zvláštní příhoda. Zřejmě tehdy měl nějaké zdravotní problémy se srdcem a s krevní sraženinou. Jednou se svým kamarádem pásl stáda za jejich domem. Najednou k němu přišli dva zvláštní muži v bílých šatech, které chlapci považovali za anděly. A nesli jakýsi zlatý podnos plný sněhu. Prý ho chytli a rozřízli hrudník. Z něj mu vyndali srdce. I to pak otevřeli a vyjmuli z něj nějakou hrudku krve, kterou pak odhodili. Na závěr Mohamedovo srdce i břicho omyli v tom sněhu a dali ho opět zpět.

Otázka je samozřejmě, o koho se jednalo. Dnes bychom těmto mužům samozřejmě říkali lékaři - chirurgové. Ale, co pak byl někdo z tehdejší pozemské civilizace na přelomu 6. a 7. století schopný takovýchto bravurních lékařských zákroků? Že by tedy opět někdo z té oproti nám vyspělejší kultury, jež tu v dávnověku zřejmě působila a kterou tehdejší lidstvo považovalo za bohy? A co ten sníh? Předpokládám, že skutečný sníh na tom podnosu asi nebyl. Ten by jistě v horkém pouštním počasí rychle roztál. Mohla to snad být nějaká chemikálie, my bychom ji dnes nazvali „dezinfekce“ nebo dokonce „antibiotika“ na léčení rány? A co ti dva muži v bílém oděvu? Že by lékaři-mimozemšťané, kteří se Mohamedovou operací a léčbou jeho srdce snažili zachránit svůj připravovaný plán importace budoucího náboženství na ovládání pozemské civilizace?

A že jsem já na to použil zrovna archeoastronautické hypotézy? Tedy takové hypotézy, kterým by se měl podle tzv. elit každý rozumný člověk správně jen smát? Tak podívejte se, já mám svůj vlastní pohled na svět! A prokázání existence mimozemských civilizací je pro mne můj životní sen číslo jedna (a myslím si, že nejen můj). A tak s nadšením přivítám každý sebemenší prvek, který by pro jejich existenci, či dokonce pro jejich pozemskou přítomnost nebo i archeoastronautickou minulost alespoň trošku nahrával. Až se tak stane, bude to jistě přínos pro nový duchovní vzestup lidstva. A ten by podle mého názoru neměl být založený na žádných starých dogmatech (jak to například dělají věřící islámu), ale naopak na svobodném myšlení a na tom, jak my všichni jsme vůči tomu obrovskému vesmíru nepatrnější než smetí na té nejodlehlejší ulici.

Že by křesťanství odolávalo cargokultové hypotéze o původu náboženstvích?

Prorok Mohamed byl zřejmě unesený mimozemšťany

Mohamedův Alláh nebyl žádný bůh, ale mimozemšťan

Můžou za islámský zákaz zobrazování bytostí mimozemšťané?

Co, když je islám tajnou zbraní mimozemšťanů proti lidstvu?

Jsou tyto havárie UFO neúspěšné návraty anunnakiů a islámských džinů?

Modlí se kandidát na prezidenta USA k mimozemšťanovi?

Pomáhaly Mohamedovi létající talíře?

Co když černý kámen muslimů pochází z havárie UFO?

Byl Prorok Mohamed kontaktérem s mimozemšťany?

Na islámské fundamentalisty bych nasadil mimozemšťany

Rubrika: archeoastronautika

Autor: Libor Čermák | neděle 14.1.2018 16:13 | karma článku: 19.07 | přečteno: 861x

Další články blogera

Libor Čermák

Krajní pravici? Krajní levici? Krajní liberalismus? Děkuji ne!

Celý život jsem odpůrcem jakýchkoliv krajních politických ideologií, které chtějí jiné lidi z ideologických důvodů trestat. A to jak těch, které naše země sužovaly ve 20. století, tak i těch, které by rády nastoupily nyní.

28.3.2020 v 8:37 | Karma článku: 24.55 | Přečteno: 343 |

Libor Čermák

Jaké čtení teď pořídit dětem? Co takhle příběhy z Klárova?

Je možné, že teď, když jsou děti doma, mají za úkol si přečíst nějakou knížku. Rád bych vám nějaké doporučil. Kromě foglarovek, na které dělám na blogu recenze, mne také zaujmula čtveřice knížek příběhů z Klárova.

27.3.2020 v 14:41 | Karma článku: 8.75 | Přečteno: 136 |

Libor Čermák

Současná filmová, seriálová a zábavná tvorba nestojí za nic!

Na Reflexu jsem si přečetl, jak někomu prý naskakuje vyrážka z nového doč. programu ČT3. Prý jsou tam samé prošlé konzervy a něco, co dotyčný nazývá pseudozábavou. Vy víte o pohodovějších pořadech, než jaké tam jdou? Já tedy ne.

26.3.2020 v 14:29 | Karma článku: 37.34 | Přečteno: 1157 |

Libor Čermák

Co když bifurkace Casiquiare vznikla uměle někdy v dávnověku?

Vždy když slyším o známé jihoamerické bifurkaci Casiquiare mezi veletoky Orinoko a Rio Negro, dozvím se, že se jedná o přírodní jev. Ale mne už několikrát napadlo: Co když tento tok vznikl někdy v dávnověku uměle?

25.3.2020 v 17:02 | Karma článku: 19.21 | Přečteno: 535 |

Další články z rubriky Věda

Karel Wágner

Coronavirus jako vir chřipky ?

Rakousko, které patří ke coronavirem silněji postiženým zemím, se rozhodlo jít jihokorejskou cestou a masivně navýšit počty testovaných osob.

30.3.2020 v 12:00 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Dana Tenzler

Víme, co je vesmír? Blogová kniha o vesmíru (2)

Několik kapitol z blogové knihy o vesmíru. Co je vesmír, kde končí - a co je za ním? Jak to, že velká část vesmíru chybí? (délka blogu ca. 100 min.)

30.3.2020 v 8:00 | Karma článku: 9.21 | Přečteno: 186 | Diskuse

Jan Fikáček

Nadsvětelná rychlost, obrácení směru čas? Jak prosté, milý Watsone.

"Povídá se", že se při nadsvětelné rychlosti obrací směr času. Dosadíme-li ji ale do vzorců speciální teorie relativity, dostaneme čas imaginární. Tachyony jsou velká záhada. Vše jde ale vysvětlit jednoduchým způsobem.

29.3.2020 v 19:47 | Karma článku: 30.78 | Přečteno: 1030 | Diskuse

Karel Wágner

Jak Tomio Okamura předběhl SÚKL

Stav pacienta, kterému je podáván experimentální lék Remdesivir, se zlepšil. Mohl tak být již odpojen od mimotělního oběhu.

28.3.2020 v 9:09 | Karma článku: 25.63 | Přečteno: 789 | Diskuse

Jiří Václavík

Rychlokurz historické geologie - co mají společného velká vymírání?

V průběhu existence Země docházelo k extrémním výkyvům klimatu, složení atmosféry, povrchu, teploty apod. Pojďme se podívat na několik zajímavých souvislostí.

28.3.2020 v 8:16 | Karma článku: 12.69 | Přečteno: 166 | Diskuse
Počet článků 2323 Celková karma 32.18 Průměrná čtenost 1806

Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým.

Seznam rubrik

Oblíbené stránky

Co právě poslouchám

více

Najdete na iDNES.cz